Peamenüü Edasi

Filter
Näita tulemusi:
  1. Jooksmine talvel: külma ilma pole vaja peljata

    Neil kuudel, mil päikesevalgust napib, tekib mõnel päeval lausa tunne, nagu suruksid pilved meid vastu maad. Energiatase tundub langevat ning sageli tekib kiusatus pugeda diivani rüppe ja klõpsata käima mõni põnev film. Sest kes tahaks sellise ilmaga õue minna? Ometi on väljas liikumine ja treenimine ka talvel hädavajalikud, sest need tegevused aitavad parandada meie enesetunnet ja hoolitseda vaimse tervise eest. Jooksmine on esiteks üks kõige lihtsamalt tehtavaid spordialasid, sest selleks pole vaja mingit erilist varustust peale sobivate jalatsite. Teiseks on jooksmine suurepärane tegevus, mida saab jätkata ka külma ja pimeda ilmaga. Nii on Sul võimalik värskes õhus treenida ja lisaks hoiad head füüsilist vormi, mille eest ütled tulevikus kindlasti endale aitäh.

    19.12.2024
    Väljas liikumine ja treenimine on ka talvel hädavajalikud, sest aitavad parandada meie enesetunnet ja hoolitseda vaimse tervise eest.
  2. Sukeldu turvaliselt suvesse: 8 soovitust selleks, et veesport ja veeohutus käiks käsikäes

    Kuumal suvepäeval on vee ahvatlus vastupandamatu. Olgu selleks siis ujumine meres, kajakisõit jõel või suplus basseinis – vesi värskendab ja jahutab keha ning loob erakordse vabaduse- ja õnnetunde.   Kui soovid enamat kui üksnes rannaliival lesida, on oluline teada, kuidas hoolitseda vees oma ohutuse eest. Siit leiad soovitusi, kuidas kanda hoolt selle eest, et su lõbusad ja meeldejäävad suvised veeseiklused oleksid ka ohutud.

    31.05.2024
    Suverõõme nautides pea silmas, et ka veeohutus oleks tagatud.
  3. 6 soovitust selleks, et kevad ja tegevused õues tooks ikka rõõmu

    Päevad aina pikenevad ja muutuvad soojemaks. Elevus hinges kasvab – rohkem on päevavalgust, et õues mõnusalt aega veeta. Talv on läbi, loodus tärkab ja ka meie oleme valmis nautima aega vabas õhus ning rohkem liikuma.   Kihk rattalt tolm maha pühkida, sadulasse hüpata ja õhemad riided selga panna on suur. Samas on tähtis ka kainet mõistust kuulata ja kõigepealt ohutusele mõelda. Kevade esimestel nädalatel pärast talvist pikka pausi on oht oma võimeid üle hinnata või end vigastada.

    15.04.2024
    Jalgratta sõiduvarustuse hulka kuuluvad kindlasti ka kaitsekiiver. Kui õnnetus peaks juhtuma, siis õnnetusjuhtumikindlustus pakub leevendust.annab
  4. Soovitused talveks: 7 näpunäidet, kuidas end külmal ajal hoida

    Leiad sellest artiklist seitse nõuannet, kuidas talvisel ajal ennast hoida. Nende soovituste najal saad nautida talvist ilu ja lõbu täiel rinnal, samas kui õnnetuste oht on oluliselt väiksem.

    04.01.2024
    Õnnetusjuhtumikindlustus pehmendab talvisel ajal koheva padjana valusaid vopse
  5. Noaga kätte lõikamisest varbaluu murruni – kõige rohkem õnnetusi juhtub kodus

    Kodu on meie jaoks kui tempel, kus tunneme end kõige turvalisemalt. Ometi juhtub just kodus kõige rohkem õnnetusi, nagu näeme enda õnnetusjuhtumikindlustuse kahjusid vaadeldes. 

    25.10.2022